ПРО НАС

Наше підприємство ТОВ “Компанія Вестдевелопмент” WDC працює на ринку України з 2015 року. Початок нашої діяльності було пов’язано з поставками і будівництвом і освітленням великих об’єктів. Сьогодні Ми -Проектуємо, поставляємо і виробляємо електромонтажні роботи по вуличному освітленню міст, районів і селищ, ОТГ і також здійснюємо поставки LED світильників для ЖКГ, шкіл, лікарень, дитячих і дошкільних установ. Компанія виробляє установку і подальше гарантійне обслуговування світильників і супутнього електротехнічного обладнання. Компанія ТОВ “Компанія Вестдевелопмент” WDC є лідером з постачання світильників, кабелів -СІП, ламп, щитів управління освітленням, опор від провідних світових виробників. WDC- ліцензований і сертифікований Підрядник з вуличного і промислового освітлення в Україні. На нашому підприємстві, розташованому в м.Києві завжди в наявності світлотехнічне обладнання з високими стандартами якості та гарантійним терміном роботи не менше 5 років – LED світильники світових виробників PHILIPS, OSRAM, OPPLE.

Всі наші фахівці регулярно проходять навчання, беруть участь у семінарах наших постачальників, впроваджують нові енергозберігаючі рішення для наших замовників. WDC- це команда досвідчених інженерів, професійних керівників проектів, освічених молодих фахівців, співробітників в області логістики і забезпечення, більше 100 Постійних клієнтів. Професіоналізм співробітників, постійна робота над новими рішеннями, використання сучасних LED технологій, налагоджена сервісна служба, попередження можливих ризиків і довірчі відносини з партнерами дозволяють нам працювати для Вас, створюючи інноваційні комплексні LED рішення в області освітлення для Вашого бізнесу, міста, підприємства. Ви завжди отримуєте продукт, який максимально відповідає Вашим завданням і вимогам, а також виділеному бюджету.

• Комплексні рішення по електропостачанню і висвітлення будівель, підприємств сфери ЖКГ
• освітлення транспортної інфраструктури надземного і підземного транспорту-дороги, території, освітлення вулиць міського та районного значення
• Комплексні рішення в області систем електропостачання та освітлення, впровадження енергозберігаючих LED світильників і Smart City технологій для міст, муніципалітетів, ОТГ, селищ
• Проектування, поставка, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи вуличного і промислового освітлення
• Гарантійний сервіс по всьому спектру пропонованого LED освітлення і обладнання.
• Кабелі СИП і опори зовнішнього освітлення

Ми тісно співпрацюємо з проектними інститутами і монтажними організаціями, що дозволяє виконувати значні обсяги робіт в стислі терміни. Розуміючи географію розвитку наших клієнтів наше підприємство готове виконувати роботи в будь-якому регіоні України.

Ми завжди будемо раді співпраці з Вами!