ИСТОЧНИКИ СВЕТА

 • БІЛЬШЕ

  СПЕЦІАЛЬНІ ЛАМПИ

  У побутовій сфері ми сьогодні використовуємо лампи розжарювання, звичайні галогенні лампи, а також галогенні лампи з рефлекторним відбивачем, економічні люмінесцентні лампи, енергозберігаючі лампи, а також новітні світлодіодні лампи.

 • БІЛЬШЕ

  КЛАСИЧНІ ЛАМПИ

  Класична лампа – це лампа, джерелом світла в якій виступає нитка розжарення, При подачі на нитку розжарення електричного струму, вона нагрівається до високої температури і починає випромінювати світло. До класичних ламп відносяться як лампи розжарювання, так і галогенні джерела світла.

 • БІЛЬШЕ

  ГАЗОРОЗРЯДНІ ЛАМПИ

  До газорозрядних джерел світла відносяться металогалогенні лампи, ксенонові, неонові, натрієві лампи високого і низького тиску, а також люмінесцентні джерела світла.

 • БІЛЬШЕ

  ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ЛАМПИ

  На сьогоднішній день енергозберігаючі лампи є одними з найбільш популярних джерел світла для освітлення приватних і комерційних приміщень. Даний вид ламп отримав заслужене визнання у споживачів завдяки своїм енергозберігаючим характеристикам.

 • БІЛЬШЕ

  СВІТЛОДІОДНІ ЛАМПИ

  Більшість вітчизняних споживачів вже знають про переваги світлодіодів в порівнянні з іншими джерелами світла. Лампи, джерелом світла в яких є світлодіоди, вигідно відрізняються від конкурентів тривалим терміном служби, низьким енергоспоживанням і компактними розмірами.